👈 فروشگاه فایل 👉

مقاله هکرها و اینترنت

ارتباط با ما

... دانلود ...

هكرها و انواع آنها

قبل از هر چیز بهتر است هكرها را بشناسیم؛ هكرها افراد باهوشی هستند كه علاقه به شغل ثابت نداشته و در شروع این كار معمولاً انگیزه ای غیر از پول دارند، اصل اول این گروه اطلاعات رایگان برای همه بوده و استفاده از اطلاعات و برنامه های دیگران را حق مسلم خود می دانند هكرها بر اساس اصول اخلاقی خود به 3 دسته تقسیم می شوند.

گروه اول:سامورائی ها(Sumurai)

هكرهایی هستند كه تنها هدفشان ورود به رایانه كاربر بوده و هیچگونه آسیبی به كامپوتر نمی رسانند مهمترین اصل این گروه آزادی اطلاعات برای عموم می باشد و هدفشان نشان دادن ضعف سیستم حفاظتی رایانه شما می باشد.

گروه دوم :كراكرها (Cracker)

در واقع هكرهایی هستند كه هدفشان دزدیدن اطلاعات و خرابكاری بر روی رایانه و… می باشد و در واقع هدف آنها پنهان شدن در گوشه ای و خرابكاری بر روی رایانه می باشد.

گروه سوم :واكرها (Wacker)

نوع دیگر از هكرها هستند كه هدف آنها استفاده از اطلاعات شخصی وخصوصی رایانه مورد نفوذ قرار گرفته می باشد و در واقع خطرناكترین نوع هكر از نظر میزان استفاده از اطلاعات قربانی و خرابكاری با استفاده از این اطلاعات می باشد.

👇محصولات تصادفی👇

فایل اتوکد پلان معماری طبقه همکف منزل مسکونی 2 طبقه با اندازه گذاری و مبلمان کامل قابل ویرایش دستورالعمل های سیستم های مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ILO – OSH 2001 50 نمونه سوال ریاضی فصل اول کتاب ریاضی دوم دبستان کمال گرایی در افراد افسرده گزارش کاراموزی بررسی دستگاه فرز