👈 فروشگاه فایل 👉

تحقیق و پژوهش بررسی سیستم مدیریت محتوی CMS به همراه تجزیه تحلیل نمونه ای چون postnuke

ارتباط با ما

... دانلود ...

باسلام. دوستان عزیز در این مجموعه به ارائه ی یکی دیگر از برترین و جدیدترین تحقیق و پژوهش کامپیوتر با عنوان برسی سیستم های مدیریت محتوی CMS به همراه تجزیه و تحلیل نمونه ای از از این سیستم ها یعنی سیستم postnuke . دوستان این تحقیق و پژوهش در قالب آفیس ورد بسیار زیبا و منظم طراحی شده و در حدود 70 صفحه میباشد. چکیده این تحقیق و پژوهش را برایتان در اینجا قرار میگیرد.

خلاصه تحقیق و پژوهش:

در این فایل تحقیقاتی ابتدا با نگاهی گذرا و مختصر سیستم های مدیریت محتوی معرفی شده است سپس بر روی یك نمونه cms به نام postnuke تمركز كرده و معرفی و تجزیه و تحلیل آن آمده است. ابتدا سعی شده كه مراحل نصب را به صورت گام به گام و بصری ذكر گردد. همچنین تعدادی از ماژول ها و theme های آن معرفی شده كه در بخش مستندات نمونه ای از كدهای برنامه نویسی ماژول هم آورده شده است ضمنا برای آشنایی بیشتر نكاتی راجع به توسعه ماژول و نحوه ماژول نویسی هم آمده است.

👇محصولات تصادفی👇

مقاله آموزشی تأملى در زندگى و شعر نیما یوشیج پایان نامه موانع صادرات مركبات پرسشنامه ارزیابی بهره وری در شركت ها دانلود فایل ورد Word پروژه بررسی دستگاه تست پیچش پلاستیک دانلود تحقیق در موردآموزش نرم افزار spss و کار با داده ها و توابع در spss