👈 فروشگاه فایل 👉

گزارش کارآموزی درس برق

ارتباط با ما

... دانلود ...

گزارش کارآموزی درس برق

فهرست صفحه

مقدمه 1

سیم کشی 3

انتن مرکزی 5

کابل انتن تلویزیون 5

مچینگ 6

انتن تلویزیون 6

امپلی فایر 7

سیم کشی ساختمان ویلایی 7

براورد قیمت تجهیزات 9

مقدمه:

در ایران تاسیسات سیم کشی ساختمان به خصوص در خانه های ویلایی و همچنین در ساختمانهای کوچک به صورت سنتی اجرا می شود حتی در ساختمانهای بزرگ نیز تغییر زیادی حاصل نشده است این علت را می توان به سلیقه طراح یا صاحب ملک نسبت داد که همچنان از نقشه های قدیمی در ساختمانها استفاده می کنند که تکراری می باشند. برای مثال در کشورهای صنعتی که قانون تاسیسات ساختمانی به خوبی اجرا می شود و نظارت شدید است، هیچ یک از صاحبان ملک نمی توانند به یک مغازه مراجعه کرده و از یک نفر بخواهند که سیم کشی ساختمانشان را اجرا کند.

زیرا در این صورت شرکت های بیمه موجود در این کشورها ساختمان را بیمه نخواهند کرد به همین دلیل تاسیسات ساختمان و به خصوص سیم کشی ساختمان در این کشورها توسط شرکت های متخصص و طبق قوانین خاص اجرا می شود به همین دلیل نوع سیم کشی ساختمان در این کشورها با کشور ما متفاوت است زیرا این شرکت ها باید تاسیسات ساختمان را برای یک مدت طولانی ضمانت کنند.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت فیزیولوژی تکمیلی کم آبیاری Deficit irrigation عنوان گزارش کاراموزی سایت دانشگاه و فرم های کارآموزی آمار معاملات و متغیرهای حسابداری شرکت سینا دارو در سال 81 پروژه مالی رشته حسابداری درباره شركت باربری وحید بار دانلود کتاب اندروید عتیقه شناسی(فوق العاده ارزشمند و جامع)