👈 فروشگاه فایل 👉

تحقیق تاریخچه شركت صنایع ماشینهای اداری ایران

ارتباط با ما

... دانلود ...

مقدمه :

تا مدت ها بیش ، این كه برای توسعه یك جامعه كدام یك از عوامل یعنی رشد اقتصادی و یا رشد منابع انسانی الویت دارد بین برخی از دانشمندان و صاحب نظران محل بحث و مناقشه بود ، اما به تدریج اكثریت دانشمندان اقتصاد شناس نیز بر الویت نقش منابع انسانی در توسعه اذعان نموده اند. یكی از اقتصاددانان می گوید از نظر اقتصاددانان سرمایه گذاری اصلی و سرمایه های اصلی یك كشور نیروی متخصص ، ماهر و با دانش جامعه است. هیچ كشوری نیست كه بدون سرمایه های انسانی مناسب به توسعه دست یافته یا روند توسعه خود را ادامه داده باشد. در عین حال ، هیچ كشوری با منابع انسانی غنی نیز وجود ندارد كه توسعه نیافته باشد.

توسعه انسانی اساس هر توسعه ای است و می توان توسعه انسان را از دو دیدگاه مورد بررسی قرار داد. در درجه اول ، دیدگاه ارزشی آن است كه هر انسانی حق حیات و تامین نیازهای خود را دارد و به همین دلیل باید همه تلاش ها صرف فراهم ساختن زمینه های رفاه و زندگی مناسب برای او باشد. از دیدگاه دوم توسعه انسانی مقدم بر توسعه اقتصادی است و به همین دلیل باید تغذیه ، بهداشت و آموزش او در صدر همة برنامه ها قرار بگیرد . بنابراین ، هدف توسعه انسانی ، خلق شرایطی است كه امكان یك زندگی طولانی همراه با سلامت و خلاقیت را برای مردم فراهم سازد.

در این تحقیق سعی بر آن شده است تا مفهوم كلی منابع انسانی و سیتم های مؤثر بر آن در شركت صنایع ماشینهای اداری ایران شرح داده شود.

تاریخچه شركت مادیران

معرفی گروه مادیران:

گروه مادیران با بیش از چهل و دو سال سابقه از بزركترین پیشگامان صنعت انفورماتیك و اداری ایران و خاورمیانه است. مركز ماشینهای اداری ایران در سال 1343 تاسیس شده است و با واردات ماشینهای اداری SHARP به بازار ایران كار خود را آغاز كرد و در سال 1344 شركت خدمات ماشینهای اداری ایران تاسیس گردید كه ارائه كننده خدمات پس از فروش برای كلیه محصولات وارداتی و بعدها محصولات تولیدی می باشد.

برخی از ویژگی های تولیدات مادیران عبارتند از :

1. ارتباط مستقیم با LG به عنوان یكی از بزرگترین تولیدكننده گان و صاحبان تكنولوژی مادر تولید مانیتور جهان.

2. استفاده از قطعات اصلی ساخت كره جنوبی و دارای استاندارد كیفی بالا.

3. تولید دستگاه تمام اتوماتیك.

4. كنترل كیفیت در تمام مراحل به منظور برآوردن استانداردهای جهانی نظیر Tco-99 و Tco-03

5. تولید بدنه مانیتورها در كارخانه عظیم تزریق پلاستیك مادیران به منظور دستیابی به حداكثر كیفیت در تولید بدنه های زیبا و بی نقص و پایین آوردن قیمت تمام شده مانیتور.

6. ارائه مدل های روز جهانی با قیمت های مناسب به دلیل صرفه جوئی در هزینه های گمركی ( ناشی از تولید در داخل )

گروه ماشینهای اداری ایران

 تاسیس در سال 1343 (42 سال )

 برزگترین ارائه كننده سیستم های انفورماتیكی و اداری در خاورمیانه

 عرضه ماشینهای اداری SHARP از سال 1344 (41 سال )

 تولید مانیتورهای LG از سال 1374 (11 سال )

 تولید پرینترهای ویژه Olivetti از سال 1374 (11 سال )

 تولید پرینترهای EPSON از سال 1376 (9 سال )

 تولید كامپیوترهای مادیران از سال 1382 (3 سال )

 اولین تولید كننده تلویزیون LCD در ایران وخاورمیانه

👇محصولات تصادفی👇

فایل اتوکد پلان معماری طبقه همکف آپارتمان مسکونی 6 طبقه با مبلمان کامل قابل ویرایش بررسی میزان افسردگی در پرسنل بیمارستان شهید مطهری پرسشنامه استراتژی بازاریابی بین المللی آیا اخلاق محیط زیست می تواند مشکلات زیست محیطی را 'حل' کند و جهان را نجات دهد؟ بله، اما ابتدا ما باید به ماهیت هنجارهای ضروری مشکلات زیست محیطی پی بب از موازنه قوای سنتی تا موازنه قوای فراگیر