👈 فروشگاه فایل 👉

تحقیق تاریخچه شرکت تولید کالا بازرگانی ملورین

ارتباط با ما

... دانلود ...

1-1 تاریخچه

شرکت تولید کالا بازرگانی ملورین اولین تولید کننده وصادر کنندۀ یو نیت و صند لی دندان پزشکی در ایران است .این شرکت که بزرگترین کارخانه ی تولید صندلی دندان پزشکی در خاورمیانه به شمار می رود در سال 1370تو سط ریا ست جمهوری جناب آقای هاشمی رفسنجانی افتتاح گردید .این در زمینی به مساحت 150متر مربع بنا شده ودارای 1700 متر مربع بنا است.

2-1 موقعیت جغرافیایی

موقعیت جغرافیایی این شرکت در نزدیکی شهر ملارد،در حدود 5 کیلومتر جاده شهریار –ملارد قرار گرفته است دفتر مر کزی شرکت در خیابان آزادی نرسیده به میدان انقلاب قرار دارد.

3-1 وضعیت مالکیت

شرکت سهامی خاص می باشد .سها مداران شرکت 7 نفر می باشند که یک مدیر تولید در کارخانه وسایر افراد در دفتر مرکزی سرپرست قسمت ها مختلف هستند ،تمامی 7 سهامدار این شرکت جزو هئیت مدیره هستند.

4-1 وضعیت پرسنل

تعداد پرسنل شرکت 45 نفر می باشدکه 30نفر در خود کارخانه و 15 نفر در دفتر مرکزی مشغول به کار هستند.از 30 نفر افرادی که در کارخانه مشغول به کار هستند .11نفر وکیل ،12 نفر دیپلم ،5نفر فوق دیپلم،2نفر لیسانس هستند .11نفر سیکل ،12نفر دیپلم در قسمت های مختلف عملیاتی و مونتاژ مشغول به کار هستند واز 5 نفر فوق دیپلم ها 2 نفر منشی خانم در دفتر مدیریت :1نفر طراح ونقشه کش ،1نفر مدیریت کنترل کیفیت اولیه ومیانی و1 نفر در قسمت انبار عهده دار کار هستند. افرادی که دارای مدرک لیسانس هستند یک نفر در قسمت کنترل کیفیت پایانی ونفر دیگر که مهندس مکانیک است ومسئول آموزش ومسئول نظارت بر قسمت طراحی ومهندسی است.

5-1)قسمت های موجود در کارخانه

1-5-1)مونتاژ برق والکترونیک 8 در این قسمت آماده سازی سیستم برقی صورت می گیرد.تمامی عملیات ها بر روی کابل ها وسیم ها صورت می گیرد تا کاملاًآماده به قسمت مونتاژبریده شود.از جمله ی این کارها تو لید منشی صندلی ،منشی یونیت ،تابلت صندلی وتابلت یونیت می باشد.تکرار کارگر در این قسمت 1 نفر می باشد.

2-5-1) مونتا ژتابلت وبازویی:مونتاژ بازویی در سر صورت می گیرد ،1-مونتاز قسمت ثابت بازویی قسمت متحرک 3-مونتاژقسمت زیر تابلت *در این قسمت مونتاژقطعاتی صورت می گیرد که یا در خود همین قسمت عملیاتی مانند سوراخکاری یا قلاویز کاری بر روی آن انجام می شود یا قطعاتی از قسمتهای دیگر آماده شده وبعد از رنگ کاری برای مونتاژبه این قسمت می آیند.تعداد کارگر در این قسمت 2نفر می باشد.

«فصل 1» معرفی واحد تو لیدی

1-1) تاریخچه

2-1) موقعیت جغرافیایی

3-1) وضعیت مالکیت

4-1) وضعیت پرسنل

5-1) قسمت موجوددر کارخانه

6-1) معرفی محصولات

7-1) نقشه کارخانه (Lay out)

8-1) چارت سازمانی

«فصل (2)»فرآیند تولید

1-2)استاندارد اقلام ورودی

2-2)مشخصات دستگاهها

3-2)نقشه قطعات وتولید

«فصل (3)»جداول ونمودارها

1-3) لیست مواد

2-3) نمودار مو نتاژ

3-3)جدول فر آیند عملیات

4-3) نمودار فر ایند عملیات (opc)

5-3)جدول جریان (f.p.c)

6-3) نقشه جریان(دیاگرام گردشی)

7-3) جدول از –به (from To)

«فصل(4)»تجزیه وتحلیل

1-4) فضای کارخانه

2-4) ماشین آلات

3-4) نیروی انسانی

👇محصولات تصادفی👇

پایان نامه کارشناسی بررسی روش‌های برقراری امنیت در وب سایت ‌ها گزارش کارآموزی پورت USB و تراشه های کاربردی مبانی نظری نظام بین المللی و رشد اقتصادی، همگرایی اقتصاد سیاسی، لیبرالیسم، تقارن و عدم تقارن پاورپوینت بررسی مفهوم DNS پاور پوینت کتاب نظریه زبانها و ماشینها از کتاب Thomas A.Sudkamp