👈 فروشگاه فایل 👉

طرح كارآفرینی آموزشگاه علمی آزاد

ارتباط با ما

... دانلود ...

طرح كارآفرینی آموزشـگاه علـمی آزاد

خلاصه طرح

موضوع طرح : آموزشگاه علمی آزاد

ظرفیت طرح : 124800 ساعت‌آموزش - نفر

محل اجرای طرح : قابل اجرا در مناطق شهری سراسر كشور

سرمایه گذاری كـل: 474 میلیون ریال

سهم آوردة متقاضی: 54 میلیون ریال

سهم تسهیلات: 420 میلیون ریال

دورة بازگشـت سرمایه: پانزده ماه

اشتغالزایی : پانـزده نفر

مقدمــه :

رشد سریع جمعیت در دهه های 1350 و 60 موجب تغییر در ساختار جمعیتی كشور گشته است به گونه ای كه جمعیت ایران تبدیل به جوان ترین جمعیت در میان ملل جهان شده است. در عین حال این موضوع موجب بروز برخی مشكلات در ساختار اجتماعی مانند رشد بی‌رویه متقاضیان كار از سویی و جذب سهم عمده‌ای از بودجه كشور به امور جاری نظیر تامین بهداشت و آموزش همگانی از دیگر سو شده است كه این انر نیز به نوبه خود سبب افت در روند رو به رشد زیر ساخت های عمرانی و صنعتی و به تبع آن افزایش نرخ بیكاری شده است.

از دیگر سو خیل جمعیت جویای كار به منظور مقابله با معضل بیكاری ، روی به مدرك گرایی آورده و تنها راه اشتغال مناسب را در ادامه تحصیل و راهیابی به مراكز آموزش عالی یافته اند. در این رهگذر ، آزمون ورودی دانشگاههای كشور اهمیتی فزاینده یافته است ، به نحوی كه حساسیت زیاده از حد دانش‌آموزان و خانواده ها به این مساله موجب شده است عده زیادی افراد فاقد تخصص های مرتبط ، گام به وادی آموزش دروس برای داوطلبان آزمون سراسری نهند و در این میان به كسب منافع خود بپردازند.

با این اوصاف ، آموزشگاههای آزاد علمی می‌توانند ضمن استفاده از نیروهای تحصیلكرده و دارای صلاحیت، علاوه بر پاسخگویی به نیازهای آموزشی داوطلبان ، سهمی در اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی داشته و بازده مناسبی نیز از این فعالیت اقتصادی – فرهنگی ببرند. ضمن اینكه با افزایش نسبت دختران در میان داوطلبان ورود به دانشگاهها به بیش ازنیمی از كل داوطلبان، احداث آموزشگاههای آزاد علمی دخترانه در قالب تعاونی های بانوان دارای توجیه مناسب اقتصادی خواهد بود.

👇محصولات تصادفی👇

بررسی کارکردهای مثبت طلاق از نظر زنان شیپ فایل بخشهای شهرستان رودسر شیپ فایل بخشهای شهرستان سواد کوه دانلود فایل ورد(Word) پروژه خانه هوشمند و طراحی سیستم های آن BMS تعیین میزان افسردگی در دانشجویان خوابگاهی و غیرخوابگاهی و تأثیر آن بر پیشرفت تحصیلی