👈 فروشگاه فایل 👉

ترجمه مقاله بررسی تجربی شش سطح برنامه ریزی یکپارچه منابع سازمانی

ارتباط با ما

... دانلود ...

خلاصه

هدف از این تحقیق ارائه یک مدل شش مرحله ای برنامه ریزی یکپارچه منابع سازمانی و بررسی تجربی در مورد وجود یا عدم وجود هریک از این شش سطح است . این شش سطح عبارتند از : تعیین سیستم ،کاربری سیستم، جزیره(بخش مستقل) فن آوری، سازمانی، سازمانی اجتماعی، و یکپارچگی عمومی. داده های تجربی با استفاده از یک نمونه گیری مقیاس بزرگ توسط متخصصان ERP جمع آوری شده اند.ما تست های معتبر و قابل اعتماد گوناگونی برای تصحیح چهارچوب تئوری ارائه شده انجام داده ایم.با استفاده از روش آنالیز حداقل مربعات جزئی(PLS) ، نتیجه تحقیق وجود شش سطح برنامه ریزی یکپارچه منابع سازمانی را تایید کرد.نتیجه تحقیق مستلزم تحقیق و تمرین است.

معرفی

اجرای یک تجارت موثردر اقتصاد جهانی نیاز به توجه به صف چالش های مهم دارد :عمومی سازی،یکپارچه سازی فرایندهای تجاری ، اتوماسیون فرایندهای تجاری ، اشتراک گذاری داده و عملیات تجاری، تغییر نیازهای مشتری،چرخه حیات کاهش یافته حجم بالاتر معلومات، ، دستیابی بلادرنگ به اطلاعات ،افزایش تنوع بازار ، شفافیت عملیاتی ، تعاملات آنلاین دقیقه ای،هماهنگی بهبودیافته و تغییرات سریع در فن اوری اطلاعات.

یک روش برای سروکار داشتن بااین چالش ها برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) است که استراتژی کاربردی معمول برای رسیدن به یکپارچه سازی است. همچنین ERP یک نمای یکپارچه،جامع،به روز ، و واقع گرایانه از عملیات شرکت فراهم می کند.شواهد نشان می دهند که ERP کارایی و اثر بخشی شرکت را بهبود می بخشد و هفتاد درصد از 1000 شرکت موفق از آن استفاده می کنند. در سال 2004 رشد تخمینی بازار ERP 60 بیلیون دلار بوده است. یک گزارش از پژوهش AMR تخمین زده است که بازار نرم افزار ERP از 8/28 بیلیون دلار در سال 2006 به 7/47 بیلیون دلار در سال 2011 رشد خواهد داشت. این رشد با سازگاری سیستم های ERP بوسیله شرکت های کوچک و متوسط تقویت خواهد شد.

👇محصولات تصادفی👇

بررسی عوامل تاثیرگذار در رویگردانی مشتریان یکی از اپراتورهای تلفن همراه با رویکرد داده کاوی پرسشنامه اثربخشی ارتباطات سازمانی آمار معاملات و محاسبه متغیرهای حسابداری شرکت اسوه در سال 86 پایان نامه اعیاد اسلامی گــزارش كـارآمـــوزی الکترونیک