👈 فروشگاه فایل 👉

ترجمه مقاله درباره یک متدلوژی مدل محور و یکپارچه ساز

ارتباط با ما

... دانلود ...

مقاله Toward a model-driven alignment-oriented ERP methodology 2013

درباره یک متدلوژی مدل محور و یکپارچه ساز

متدهای موجود برای مدیریت تحقیق در رشته ی مهندسی نرم افزار ، تحقیق را یک فرایند در نظر می گیرد که نیازهای خاصی از کسب و کار را تبدیل به یک نرم افزار خاص می کند.

نقشی که برنامه های کاربردی استانداردی مثل ERP بازی می کند سوالهایی را درباره ی رابطه ‌ی بین نیازهای کسب و کار و شرایط لازم برای پیاده سازی نرم افزارهایی ایجاد می کند که از این نیازها مستقل هستند . پاسخ های قدیمی مهندسی نرم افزار برای مسئله یکپارچه سازی استراتژیک کسب و کار سازمان ، سیستم اطلاعاتی و معماری برای پشتیبانی از تحقیق ERP کافی نیست.

این مقاله یک رویکرد مدل محور برای تحقیق ی ERP ارائه می دهد که بر یکپارچه سازی تمرکز کرده و مدلهایی از نیازمندیهای شرکت ارائه داده همچنین مدل هایی از قابلیت های نرم افزارها و فناوری های موجود ارائه می دهد.

نیازمندیهای شرکت براساس نرم افزارهای موجود تجزیه و تحلیلی می شوند و به این نرم افزارها وابسته هستند.سپس بازمهندسی سیستم اطلاعاتی IS تبدیل به یک فرایند یکپارچه سازی می شود که مدلهای نیازها، راه حلها ،سازمانها و چارچوب را یکپارچه میسازد.

رویکرد مهندسی تحقیق ها از ایده یکپارچه سازی به عنوان یک فرایند سازگاری بین مدلهای جزئی پشتیبانی می کند و به این ترتیب تمام مشخصات وابستگی های بین ساختار آنها را تعیین می نماید.

👇محصولات تصادفی👇

بررسی کلی کارخانه تولید شیر کنترل بخاری گازی دانلود پاورپوینت ارزش اطلاعات حسابداری برای سرمایه گذاران و اعتبار دهندگان پایان نامه بررسی رابطه نسبتهای نقدی و تعهدی آنها پروژه کارآفرینی تولید لواشک از خرما بررسی اثرات آمیخته بازایابی در فروش و رضایت مشتری