👈 فروشگاه فایل 👉

مقاله آموزشی حیات وحش ایران

ارتباط با ما

... دانلود ...

چکیده:

سرزمین عزیز ما ایران از معدود كشورهایی است كه به لحاظ موقعیت جغرافیایی خاص خود دارای زیستگاههای متنوع و به واسته آن گونه های مختلف گیاهی و جانوری می باشد. وجود رشته كوههای سر به فلك كشیده البرز و زاگرس جنگلهای سرسبز و پر طراوت شمال ، اكوسیستم پر رمز و راز فلات مركزی ایران ، جنگلهای شگفت آور حرا ، تالاب های متعدد و همه و همه باعث گردیده است كه این مرز و بوم به عنوان یكی از منحصر به فردترین كشورهای دنیا لقب گیرد.

همچنین رویش پیش از 8000 گونه گیاهی ، متجاوز از 500 گونه پرنده ، افزون بر 160 گونه پستاندار (شامل بزرگترین و كوچكترین پستاندار دنیا) ، حدود 220 گونه خزنده و دوزیست و ... بر جذابیت طبیعت ایران می افزاید. آشنایی با این مواهب الهی و استفاده از جلوه های پرشكوه وحیرت انگیز آن میسر نمی گردد مگر با دیدن وعلاقه مند شدن به آن.

👇محصولات تصادفی👇

بررسی سیستم حسابداری در ارگان دولتی پاورپوینت اهداف بنیادین ،ماموریتها اساسی وزارت امور اقتصادی و دارائی گزارش کارآموزی کارخانه لبنیات کشت و صنعت مغان دانلود پاورپوینت صندوق های سرمایه گذاری مشترک و دیگر شرکت های سرمایه گذاری، شرکت‌های سرمایه‌گذاری ، انواع شرکت‌های سرمایه‌گذاری، صندوق‌های سرمایه‌گذا دانلودکارآموزی نحوه پرداخت انواع وام به پرسنل نیروی انتظامی و چگونگی اعمال حساب آنها 49 ص