👈 فروشگاه فایل 👉

دانلودکارآموزی حسابداری هلال احمر شهرستان ورامین 16 ص

ارتباط با ما

... دانلود ...

نام فایل : کارآموزی حسابداری هلال احمر شهرستان ورامین 16 ص

فرمت : .doc

تعداد صفحه/اسلاید : 11

حجم : 26 مگابایت

گزارش کار

الهی

سرپرست جمعیت هلال احمر : جناب آقای نوری صفت

سرپرست کارآموزان رشته حسابداری فنی فدک : خانم کرمدار

همواره با پیشرفت سایر علوم و فنون حسابداری نیز در سالهای اخیر در جهت اراه اطلاعات دقیقتر و کمکهای موثرتر به مدیران و برنامه ریزان دچار تغییر و تحول فراوانی شده است . بدون تردید تفهیم مطالب و مفاهیم حسابداری نیاز به تمرین و ممارست دارد که امید است با تلاشهای مستمر دانشجویان و هنرجویان و همکاری کارآموزان در جهت طرح مسائل مختلف در کلاس این نقص برطرف گردد . همچنین رهنمودها و پیشنهادهای صاحب نظران می تواند در هرچه پربارتر شدن کتاب موثر بوده بدین وسیله گامی مهم در جهت اعتلای علمی و تخصصی هنرجویان برداشته شود. در حال حاضر با توجه به تاثیر مهمی که عملیات و محاسبات حسابداری در برنامه ریزی های سازمان و تصمیم گیری های مدیران دارد آموزش آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. هدف ازدوره کارآموزی در این استکه کارآموزان عزیز پس ازفراغت از تحصیل با توانایی بیشتری از عهده وظایف محوله در قسمت های مالی سازمانهای مختلف برآیند. امید است که سرپرستان محرتم با توضیحات بیشتر و طرح مسائل کاربردی در محل آموزش فراگیران در یادگیری بهتر یاری فرمایند.

هدف کلی

ایحاد توانایی لازم برای ثبت معاملات در دفاتر حسابداری و انجام عملیات مربوط به وجوه نقدی ، اسناد تجاری، حسابهای دریافتی، داراییهای ثابت، و حسابداری کالاهای امانی، دوایر، شعب، اعتبارات اسناد بدهی ها و تنظیم صورتهای مالی نهایی و اظهار نامه مالیاتی.

هزینه یا مراحل خرج

تشخیص (به عهده رئیس اداره)

تامین اعتبار ( مسئول حسابداری) بعد از فاکتور و بعد از قبض انبار

تعهد

تسجیل (رسیدگی مراحل)

اجازه پرداخت

حواله

سند حسابداری تفکیک کننده است

سند مرکب 2 بدهکار و 2 بستانکار دارد.

هزینه های کل تعمیرات مالیات تعلق می گیرد

سند های اصلی را از کپی جدا می کنیم

در اولین مرحله درخواست خرید

آنهایی که دستمزدی است یا امورات خرید ها درصد مالیات تعلق می گیرد امور خدماتی : نظیر اجرت دستمزد کرایه ماشین، تعمیرات، خدمات کامپیوتری و حسابداری ریخته می شود.

جمله به پیوست : برای سلیقه اول آن می آید

جمله برای دستور پرداخت برای سلیقه به کار برده می شود.

جمع کل را وارد سند هزینه رسمی می کنیم

و در سند حسابداری نیز به همان روش یعنی جمع کل عمل می کنیم.

پرداخت مالیاتی را به اداره دارایی می فرستیم و رسید آن را ضمیمه سندها می کنیم.

...

👇محصولات تصادفی👇

مقاله پاورپوینت تکنولوژی اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب به روش ترانشه باز بوسیله پیش زهکشی رشته عمران عنوان کارآموزی: طراحی سایت با نرم­افزار FrontPage اسپیکر طراحی شده در سالیدورک و کتیا گزآرش کار آموزی در پست بانک و دفتر پیشخوان سیری در نظریه های جدید در علوم سیاسی