👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود پاورپوینت بررسی خانه افشاریان(نمونه مشابه مسکونی)

ارتباط با ما

... دانلود ...

نمونه مشابهی از خانه های مسکونی ، پاورپوینت بررسی خانه افشاریان در 20 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

خانه افشاریان اثر رضا نجفیان در کرمانشاه

آرشیتکت : Rena Design- رضا نجفیان.

موقعیت مکانی : کرمانشاه.

مساحت: ۶۰۰ متر مربع

سال ساخت : 2013

خانه افشاریان با زمینی به مساحت۳۱۲sqmواقع درکرمانشاه–ایران یک ساختمان سه طبقه است که متعلق به یک زن و شوهر و فرزندان آنها (یک پسر و یک دختر) می باشد. با توجه به نظر مشتری که می خواهد در آینده بتواند این خانه را به واحدهای جداگانه و مستقل برای فرزندانش تغییر دهد، ما به این نتیجه رسیدیم که این خانه باید به گونه ای طراحی شود که بتواند از یک خانه به آپارتمان توسعه پیدا کند. این درخواست نیازمند به یک انعطاف پذیری در طرح و نما بود، که چالشی را برای طراح بوجود آورد که راه حلی پیدا کند که بتواند منحصرا برای زمان شناخته شده باشد و کاملا مناسب بنظر برسد و پس از توسعه همچنان ظریف و موزون به نظر برسد.

احترام به رهگذر که یک سنت ارزشمند در فرهنگ ایران است، در این تحقیق بطوری که کمی بر سطح زمین خم شده است پدیدار میشود. همچنین بخشی از زمین شخصی به فضای سبز عمومی اختصاص داده شده است. بنابراین ساختمان از یک ساختمان مسکونی معمولی به سمت یک نقطه برجسته شهری با یک کیفیت بصری زیبا ودیدنی حرکت کرده است.

این ساختمان تا انتقال معنای ظریف تحقیق به ناظر و استفاده کننده آن و ارائه احترام و طراوت به آنها پیش رفته است.

پیش نمایشی از فایل

👇محصولات تصادفی👇

ترجمه مقاله طراحی و پیاده‌سازی سیستم الکترونیکی جمع‌آوری عوارض مبتنی بر تکنیک‌های سیستم موقعیت‌یاب خودرو شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان ایذه با اینستاگرام میلیونر شوید مطالعه و امکان سنجی احداث واحد تولید سرکه فیلتر کالمنِ بی‌اثرِ با ریشه‌ی دوم کورد استفاده در تخمین پارامتر و حالت