👈 فروشگاه فایل 👉

زندگی نامه وآثارخانم معمار زاها حدید

ارتباط با ما

... دانلود ...

بخشهایی از فایل:

زاها حدید در سال ۱۹۵۰ در بغداد در خانواده‌ای روشنفکر و مسلمان متولد شد. پس از آن، به‌سبب جوّ فرهنگی خانواده، با حمایت والدینش و روابط گسترده‌شان به آرزوی ایام کودکی‌اش تحقق بخشید و بعد از گذراندن دورة ریاضیات در دانشگاه امریکایی بیروت (۱۹۶۸ـ۱۹۷۱) به مدرسة معماری .لندن رفت و بدین ترتیب وارد دنیای معماری شد.

زاها حدید پس از فراغت از تحصیل و اخذ مدرک دیپلم در زمینة معماری (۱۹۷۷) به دفتر معماری OMA پیوست و به همکاری با الازنگل و نیز رم کولهاس، که استاد او نیز بود، پرداخت. در ۱۹۸۰، حدید OMA را ترک کرد و دفتر شخصی خود را بنا نهاد و همچنین به تدریس در مدرسة معماری AA پرداخت. او در هاروارد، دانشگاه شیکاگو و دانشگاه هامبورگ نیز به تدریس پرداخت. حدید در سال ۲۰۰۴ به‌عنوان نخستین زن معمار توانست جایزة پریتزکر را از آنِ خود کند. درحال‌حاضر پرفسور دانشگاه هنرهای کاربردی وین است.

👇محصولات تصادفی👇

نرم افزار جمع آوری اطلاعات تماس مشاغل گوناگون جکتهای بسیار زیبای هنر و معماری اسلامی در قالب اتوکد قابل ویرایش پلان کامل اتوکد خانه ویلایی(حرفه ای و بی نظیر) مبانی نظری وپیشینه تحقیق عملکرد مالی گزارش کارآموزی اداره پست منطقه 14،حسابداری مالی